Kadra Drukuj

 

 Administracja

 

lp.

Nazwisko i imię

Stanowisko

1.

Kufel Adam

Dyrektor szkoły

2.

Baśniak Wioletta

Wicedyrektor, Pedagog szkolny

3.

Cywińska Dorota

Kierownik szkolenia praktycznego

4.

Kamratowska Ewelina

Sekretarz szkoły

5.

Ligmann Magdalena

Sekretarz szkoły

6.

Pawlak  Eliza

Sekretarz szkoły

7.

Zielińska Monika

Sekretarz szkoły

8.

Zakrzewski Grzegorz

Operator sprzętu audiowizualnego

Opiekun centrum multimedialnego

 

 

Nauczyciele: II Liceum Ogólnokształcące w Świeciu

 

lp.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

1.

Andryszek - Ziółkowska Elżbieta

Matematyka

2.

Baśniak Wioletta

Podstawy przedsiębiorczości, Pedagog

3.

Bąk Kinga

Język angielski

4.

Cywińska Dorota

Rewalidacja

5.

Czapiewski Kazimierz

Język angielski, 

6.

Dominik-Kufel Katarzyna

Język hiszpański, Język włoski

7.

Ks. Drozdowski Damian Religia

8.

Faleńczyk Dominika

Edukacja zdrowotna

9.

Błajet-Kosicka Anna

Chemia

10.

Głowala Agnieszka

Język niemiecki

11.

Golińska Hanna

Przyroda

12.

Grajewska-Wanat Natalia

Biologia, Przyroda

13.

Haber Grzegorz

Fizyka, Informatyka

14.

Kruczuńska Magdalena

Bibliotekarz

15.

Kufel Adam

Wiedza o społeczeństwie, Edukacja prawna

16.

Kułakowski Pawel

Wychowanie fizyczne

17.

Lewandowska Kamila Zajęcia artystyczne, Wiedza o kulturze

18.

Lubińska Monika

Wychowanie fizyczne

19.

Łęcka Malgorzata Język polski

20.

Matusik-Sakowicz Jolanta Matematyka

21.

Michałowicz Agnieszka Język polski, Wiedza o kulturze

22.

Nowakowski Emil Historia i społeczeńtwo

23.

Olczka Ewa Historia, Historia i społeczeńtwo, Bibliotekarz

24.

Ks. Olszewski Tadeusz Religia

25.

Omilian Jan Fizyka

26.

Poraj Katarzyna Chemia

27.

Pyrka Marta Język polski

28.

Pyrka Radosław Edukacja dla bezpieczeńtwa

29.

Rulewska Izabela Język niemiecki

30.

Rybińska Magdalena Geografia, Język angielski

31.

Rządkowski Jakub Wychowanie fizyczne

32.

Łucarz Anna Język polski

33.

Wasiniewska Joanna Język angielski

34.

Włodarczyk Magdalena

Język francuski

     
     
     

 

   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nauczyciele: Technikum Nr 2 w Świeciu

 

Lp.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

1.

Baśniak Wioletta

Podstawy przedsiębiorczości,

2.

Bąk Kinga

Język angielski

3.

Bocian Marcin

Przetwórstwo papiernicze

Technologia przetwórstwa papierniczego

Masy włókniste

4.

Czapiewski Kazimierz

Język angielski

5.

Ks. Damian Drozdowski

Religia

6.

Gackowski Ryszard

Maszyny i urządzenia do produkcji mas włóknistych              

i wytworów papierniczych

7.

Błajet-Kosicka Anna

Chemia

8.

Głowala Agnieszka

Język niemiecki

9.

Grajewska-Wanat Natalia

Biologia

10.

Gruszka Honorata

Przetwórstwo papiernicze, Technologia przetwórstwa papierniczego

11.

Gulczyński Marcin

Elektrotechnika i elektronika

12.

Haber Grzegorz

Informatyka

13.

Jasiek Dariusz

Wytwory papiernicze

14.

Kruczyńska Magdalena

Bibliotekarz

15.

Kufel Adam

Wiedza o społeczeństwie

Działalność gospodarcza w papiernictwie

16.

Kułakowski Paweł

Wychowanie fizyczne

17.

Lisewski Cezary

Maszyny i urządzenia elektryczne

18.

Lubińska Monika

Wychowanie fizyczne

19.

Łęcka Małgorzata

Język polski

20.

Rybak Franciszek

Montaż maszym i urządzeń elektrycznych

21.

Matusik-Sakowicz Jolanta

Matematyka

22.

Michałowicz Agnieszka

Język polski

Wiedza o kulturze

23.

Nowakowski Emil

Historia i społeczeństwo

24.

Olczak Ewa

Historia, Bibliotekarz

25.

Ks. Tadeusz Olszewski

Religia

26.

Omilian Jan

Fizyka

27.

Pyrka Marta

Język polski

28.

Pyrka Radosław

Edukacja dla bezpieczeństwa

29.

Rulewska Izabela

Język niemiecki

30.

Rybińska Magdalena

Geografia

31.

Rządkowski Jakub

Wychowanie fizyczne

32.

Schmidt Mariusz

Maszyny i urządzenia  do produkcji mas włóknistych             

 i wytworów papierniczych

33.

Strysik Anna

Masy włókniste

Technologia przetwórstwa papierniczego

Wytwory papiernicze

Technologia produkcji mas włóknistych  i wytworów papierniczych

Przetwórstwo papiernicze

34.

Cel Marcin

Pomiary w elektrotechnice i elektrotechnice

35.

Świderski Przemysław

Maszyny i urządzenia przetwórstwa papierniczego

36.

Kocik Mateusz

elektrotechnika i elektronika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

37.

Wasiniewska Joanna

Język angielski

 

 

 

Nauczyciele: Szkoła Policealna Medyczno-Społeczna w Świeciu

 

Lp.

Nazwisko i  imię

Nauczany  przedmiot

1.

Cywińska  Dorota                                                         

Zarys anatomii, fizjologii i patologii z elementami pierwszej pomocy

Działalność gospodarcza w ochronie zdrowia

2.

Faleńczyk Dominika 

Prowadzenie terapii zajęciowej

Komputerowe wspomaganie działalności w ochronie zdrowia 

Język migowy

3.

Kaleta  Joanna  

Prowadzenie terapii zajęciowej

Podstawy terapii zajęciowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.  

CzapiewskiKazimierz

Język obcy zawodowy

 

 

 

 

 

Nauczyciele: Szkoła Policealna dla Dorosłych Nr 2 w Świeciu

 

Lp.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

1.

 Baśniak Wioletta

Działalność gospodarcza i usługowa w salonie kosmetycznym

Podstawy przedsiębiorczości

2.

 Cywińska Dorota

Zarys anatomii, fizjologii i patologii z elementami pierwszej pomocy

Zabiegi higieniczne, pielęgnacyjne i opiekuńcze

Podstawy anatomiczno-dermatologiczne w kosmetyce

3.

CzapiewskiKazimierz

Język obcy w administracji ( język angielski)

4.

Faleńczyk Dominika

Komputerowe wspomagania działalności w ochronie zdrowia

Zabiegi higieniczne, pielęgnacyjne i opiekuńcze

Język migowy

Działania opiekuńcze nad osobą chorą i niesamodzielną

5.

Furmańczyk Joanna

Praktyki zawodowe – technik administracji

Podstawy prawa administracyjnego

Postępowanie w administracji

6.

Kreja-Rucińska Anna

Kosmetyka pielęgnacyjna dłoni stóp i ciała

Zabiegi pielęgnacyjne i upiększające dłoni, stóp i ciała

7.

Krzemińska Grażyna

Zabiegi higieniczne, pielęgnacyjne i opiekuńcze

Działania opiekuńcze nad osobą chorą i niesamodzielną

Praktyki zawodowe – opiekun medyczny

Działalność gospodarcza w ochronie zdrowia

8.

Kufel Adam

Podstawy prawa administracyjnego

Podstawy prawa cywilnego

Podstawyprawa pracy

Postępowanie w administracji

9.

Mandziuk Beata

Opieka nad osobą chorą i niesamodzielną

Zarys psychologii i socjologii

10.

Pawlak Eliza

Wykonywanie pracy biurowej

11.

Pilawińska Elżbieta

Zdrowie publiczne

12.

WasiniewskaJoanna

Język obcy w kosmetyce ( język angielski)

Język obcy zawodowy w ochronie zdrowia ( język angielski)

 

 

 


  

 
Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

Dokładamy wszelkich starań, aby traktować klientów uczciwie i otwarcie, przy uwzględnieniu najlepszych praktyk. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij poniżej:


Więcej informacji o ciasteczkach. Aby dowiedzieć się więcej kliknij