OLIMPIADA STATYSTYCZNA PDF Drukuj
  
Czwartek, 06 Grudzień 2018 16:34

 

OLIMPIADA STATYSTYCZNA

 

 

    5 grudnia już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły brali udział w Olimpiadzie Statystycznej, której organizatorem jest Główny Urząd Statystyczny oraz Polskie Towarzystwo Statystyczne. Celem Olimpiady jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno - gospodarczych. W tym roku najlepszymi w szkole okazali się Dawid Reinholz z Technikum Nr 2 oraz Oliwia Maćkowska i Klaudia Pilkiewicz z II LO. Zwycięzcom, którzy będą reprezentować naszą szkołę w zawodach okręgowych 9 stycznia, gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zmagania.

 
Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

Dokładamy wszelkich starań, aby traktować klientów uczciwie i otwarcie, przy uwzględnieniu najlepszych praktyk. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij poniżej:


Więcej informacji o ciasteczkach. Aby dowiedzieć się więcej kliknij