POLICYJNY TEST SPRAWNOŚCI PDF Drukuj
  
Sobota, 07 Grudzień 2019 10:51

POLICYJNY TEST SPRAWNOŚCI

Już po raz czternasty uczniowie naszej szkoły rywalizowali w Policyjnym Teście Sprawności organizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Świeciu oraz ZSP w Świeciu. Konkurs polegał na wykonaniu testu sprawnościowego opartego na tym, który musi przejść każdy kandydat chcący służyć w Policji. Nasza reprezentacja liczyła aż 22 osoby i pomimo tego, że nikt nie uzyskał miejsca na podium, wszyscy spisali się rewelacyjnie, uzyskując bardzo dobre wyniki.

Podczas zawodów wyłoniliśmy również Mistrzów naszej szkoły. Wśród dziewcząt najlepszy czas uzyskała Daria Gornowicz z klasy IIb, natomiast wśród chłopców Jakub Kępa, również z klasy IIb. Gratulacje!!!

Klasyfikacja końcowa:
Dziewczęta:
I miejsce - Daria Gornowicz - IIb
II miejsce - Klaudia Zalewska - IIb
III miejsce - Wiktoria Racinowska - Ic

Chłopcy:
I miejsce - Jakub Kępa - IIb
II miejsce - Norbert Frankiewicz - Ie
III miejsce - Damian Łukaszewski - IIIt

 
Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

Dokładamy wszelkich starań, aby traktować klientów uczciwie i otwarcie, przy uwzględnieniu najlepszych praktyk. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij poniżej:


Więcej informacji o ciasteczkach. Aby dowiedzieć się więcej kliknij