TURNIEJ SŁUŻB MUNDUROWYCH PDF Drukuj
  
Sobota, 07 Grudzień 2019 10:52

TURNIEJ SŁUŻB MUNDUROWYCH

W VI Turnieju Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych zorganizowanym przez naszą szkołę najlepszy okazał się zespół 3 Batalionu Drogowo-Mostowego z Chełmna. Dziękujemy wszystkim za przybycie i sportową rywalizację.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
I miejsce - 3 Batalion Drogowo – Mostowy w Chełmnie
II miejsce - Komenda Powiatowa Policji w Chełmnie
III miejsce - Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chełmnie
IV miejsce - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Świeciu
V miejsce - Komenda Powiatowa Policji w Świeciu

Reprezentacja naszej szkoły:Kamil Kaczerowski, Maciej Gwizdała, Karol Dobrowolski, Szymon Kulesza, Michał Kolano, Brajan Olkiewicz, Filip Ławicki, Alex Pukownik, Bartosz Naguszewski, Norbert Frankiewicz, Tymoteusz Majka.

 
Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

Dokładamy wszelkich starań, aby traktować klientów uczciwie i otwarcie, przy uwzględnieniu najlepszych praktyk. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij poniżej:


Więcej informacji o ciasteczkach. Aby dowiedzieć się więcej kliknij